FANDOM


Thermanator
Ther
Koszt 1000 śrub
Debiut Ratchet & Clank: Going Commando

Jest to gadżet wyprodukowany przez naukowca z Gedżetronu, który został wyrzucony na planecie Barlow w  Galaktyke Bogona zamieniając się w kostke lodu. Dopiero póżniej gdy naukowiec został znaleziony i uwolniony przez Ratcheta i Clanka, Okazało się jednak że Gadetron został już zastąpiony przez Megacorp, Ratchet kupił Thermanator od naukowca za 1000 śrub. Gadżet służy do rozmnażania lub zamrażania wody i był wielokrotnie używany na planetach: Notak, Yeedil, Barlow i Damosel.

Najważniejszym powodem że dano go do użytku był na planenecie Notak, Trzeba było ciągle zamrażać lub rozmrażać wodę (co było trochę podobne do używania Hydrodisplacera na planecie Umbris w grze Ratchet & Clank), aby dostać się do potrzebnych miejsc i unikania zjadania żywcem przez Pool Sharks.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.