FANDOM


428px-3 scamp

Artwork Susie

Susie (poprzednio znana jako Scamp) była Tharpodą.

Historia Edytuj

Susie była trochę Tharpodą dziewczyną, która mieszkała w wiosce w Meadows of Tortem z dwójką kochających rodziców. Ona jest galaktyczną skałtką z licznych odznak i własnego balonu latania, którego używa do podróży. W pewnym momencie po Miniony był nalot na UZO City. Miniony prowadził Ephemeris nalot Tortem Internetu, które doprowadził do ​​śmierci rodziców. Od tego, starsza Tharpod i wiele innych Tharpods przeniesiono tu i tam przez sługusów budowlanych długopisy stwór.

Susie and the Elder

Susie z przybranym ojcem.

Uratowała Ratcheta, Clanka, Qwarka i Nefariousa z sortowni na skraju Aldaros Plains, umożliwiając im ucieczkę za pomocą Vac - U 4000 . Po ucieczce, ona doprowadziła ich do swojej wioski, gdzie zostałą przechwycona przez Gravoida. Po goni Gravoid aby ją uratować, bohaterowie znaleziono stomping Susie na Gravoid ciała. Wrócili do wioski, w której Ratchet wziął Tharpod Elder być jej ojcem. Była wtedy okazuje się być młodą Tharpodą sierotą, która straciła rodziców w efemeryd atak na Tortem Internetu. Starała się prowadzić atak z dwoma kolegów harcerzy galaktyki, ale Ratchet zatrzymał ją mówiąc, że efemeryd atakujące nie przyniesie powrót rodzicom. Przekonał ją i jej dwóch przyjaciół harcerskie do pilnowania granic, gdzie to było bezpieczne.

Ciekawostki Edytuj

Artykuł IMDb dla Ratchet & Clank: 4 za Jednego nazywa ją Susie Skeebow, co oznacza, że " Skeebow" może być jej nazwiskiem. Jednak nie został faktycznie zweryfikowane przez Insomniac Games.

Występy Edytuj