FANDOMEudora to piękna leśna planeta z najlepszymi drzewami w galaktyce. Pokryta lasami, planeta jest domem dla wielu leśnych zwierząt. Drzewa przyciągnęły uwagę Dreka, który postanowił użyć jako element swojej planety, która była w trakcie budowy.

HistoriaEdytuj

Ratchet & ClankEdytuj

W pierwszej odsłonie serii, Drek wysłał na planetę armię robotów drwali pod kontrolą Robot Lieutenant. Wybudowali oni wielki miejsce wycinania lasu i wszędzie wysyłali latające urządzenia dla drwali. Nawet zostawili kilka broni w pobliżu jak Suck Cannon. Kiedy osiągnięto wymaganą liczbę wyciętych drzew, Drek dla zabawy kazał Lieutenant'owi wyciąć wszystkie inne drzewa. Prawdopodobnie nigdy nie spełnił obietnicy, gdyż na widok Ratcheta i Clanka opuścił planetę. Uciekając zostawił Infobota, który dał protagonistą namiary do Blarg Tactical Research Station

Ratchet & Clank (PS4)Edytuj

Za kulisamiEdytuj

Oryginalnie Eudora miała być leśnym miastem, ale później zmieniono ją na obszar, gdzie występują tylko roboty. Pierwsze szkice koncepcyjne prawdopodobnie były inspirowane Endorem z Gwiezdnych Wojen.