FANDOM


Spalacz (Combuster) jest to mały blaster zadający niskie obrażenia i za razem najbardziej znana broń w grze (głównie dlatego, że prawie zawsze jest bronią podstawową). Największą zalętą broni jest szybkość jej strzelania (około 0,5s.) i ogromny magazynek (40, 100 a w niektórych częściach nawet do 150-200 pocisków).

Spalacz

(Załoga Q)

Combuster
Debiut Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Uszkodzenia Załoga Q: 1

Tools of Destruction: 34

Koszt Bezpłatny
Koszt amunicji ---
Ilość amunicji Załoga Q: 40

Tools of Destruction: 100

Ulepszenia Załoga Q: Alfa Spalacz

TOD: Magma Combuster

Koszt Ulepszenia ---

Strategia (Załoga Q- rywalizacja)Edytuj

Najlepszą stategią w grze na Spalacz jest tzw. "Strzelanie w ciemno", czy namierzamy przeciwnika i strzelamy  w jego okolice, skacząc i biegając wokół celu. Około 60% pocisków powinno dolecieć do wroga. Najlepsze otoczenia do używania tej broni to równiny bez miejsc ukrycia, lub urwiska zmuszające wroga do wycofywania się i ewentualnego upadku ze wzniesienia. 


Strategia (Tools of Destruction)Edytuj

Jedną ze strategii na tą broń w "Tools of Destruction" jest tzw. "Strzel i Uciekaj". Namierzamy w trybie celowania [ L1 ], następnie szybko oddajemy salwę strzałów dalej namierzając wroga. Gdy wróg zostanie pokonany, chowamy się za czymś, po czym powtarzamy za kilka sekund tą czynność

Drugą strategią jest przemieszczanie się trzymając [ L2 ] i namierzając ałtomatycznie wrogów. Nie jest to jednak gdy mamy mało amunicji, poniewarz wróg w każdej chwili może odskoczyć.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.