FANDOM


"Blaster to doskonała i uniwersalna broń. Mimo, że jego zasięg jest ograniczony, ale jego wysoka szybkostrzelność czyni go idealnym do pokonywania przeciwników z bliskiej i średniej odległości"
― Opis w instrukcji  źródło
Blaster
Plasmo-Mitrail
Debiut Kerwan
Uszkodzenia 0,3
Koszt 2.500 śrubek
Koszt amunicji 1śrubka
Ilość amunicji 200 sztuk
Ulepszenia Złoty Blaster
Koszt Ulepszenia 20.000 śrub i 4 złote śrubyBlaster to samonaprowadzająca broń produkowana przez Gadżetron, która używa śrubek jako amunicji.

To wielka uniwersalna broń. Jej zasięg jest ograniczony, ma wysoką szybkostrzelność wykonana do pokonywania wrogów z średniej i bliskiej odległości. Blaster szybciej strzela gdy Ratchet odniesie obrażenie.

Blaster był regularnie używany w całej grze, aż nie pojawił się Devastator. Było to idealne użądzenie do atakowania wroga w powietrzu ze względu na zdolności. Pociski mogą tak szybko lecieć do wroga w powietrzu, że go zabiją w szybkim czasie.

Jeżeli gracz ma Persuader ma możliwość kupienia broni za 1.250 śrubek

Złoty BlasterEdytuj

Złoty Blaster to ulepszona wersja Blastera. Jego pociski robią przynoszą więcej szkód.

ŚmierćEdytuj

Jeżeli Ratchet zginie Blaster będzie jeszcze szybciej strzelać niż gdy odniesiemy obrażenia.

Bronie i gadżety w grze Ratchet & Clank
Bomb glove icon Pyrocitor icon Blaster icon Glove of doom icon Suckcannon icon Taunter icon Mineglove icon Ryno icon Devastator icon Walloper icon Visibomb icon Decoy glove icon Drone device icon Tesla claw icon Morpho ray icon
Wrench icon Swingshot icon Trespasser icon Hydrodisplacer icon Hologuise icon Metal detector icon Pda icon Sonic summoner icon Pilot helmet icon O2 mask icon Heli pack icon Thruster pack icon Hydro pack icon Grind boots icon Magnet boots icon