FANDOMBatalia to świat z bujnymi lasami deszczowymi oraz najbardziej strzeżona planeta w Galaktyce Solana. Zdominowana w masywne forty, ogromny arsenał jest gotowa do obrony. Jedynym słabym punktem Batalii są siły lądowe. Przez brak jakiejkolwiek wojny w ich życiu w każdym momencie są gotowi na dezercję.

HistoriaEdytuj

Ratchet & ClankEdytuj

W pierwszej części bohaterowie muszą niepostrzeżenie dokonać infiltracji Fortu Krontos i za pomocą planetarnego działa obronnego zniszczyć Blarg Heavy Bombers. Po długiej sekcji z użyciem Grindboots spotykamy Dezertera, który sprzedaje nam Infobota z namiarami planety Gaspar. Po zniszczeniu wszystkich bombowców Batalia została ocalona. W Artykule w gazecie było napisane, że Komandos został wsparty przez potężniejszy i mniej tchórzliwy batalion.

Ratchet & Clank (PS4)Edytuj

Postacie na BataliiEdytuj

WrogowieEdytuj

Za KulisamiEdytuj

Na początku tworzenia gry Batalia posiadała piękne, niebieskie niebo i na planecie był dzień. Miała również złote Grind Rails.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.